Centro Kubas Nekilnojamasis Turtas
Atgal į paieškos rezultatus

Parduodamas dviejų kambarių butas su puikiu vaizdu pro langus, Antakalnyje

Pagrindinė informacija

Vilniaus m. sav.

Vilniaus m.

Antakalnis

V. Grybo g.

50.0 kv.m

Mūrinis

Centrinis-kolektorinis

9

2

2006

119 999Aprašymas

Parduodamas butas, priešpaskutiniame pastato aukšte, todėl pro buto langus atsiveria įspūdinga Vilniaus miesto panorama ir buto viduje užtikrinamas privatumas nuo smalsių kaimynų žvilgsnių.

Pastatas, kuriame yra butas - geroje vietoje, Antakalnyje, ramioje V. Grybo gatvės dalyje, kurios nepasiekia eismo triukšmas. Čia gyvenantys žmonės gali naudotis abiem modernaus miestietiško gyvenimo privalumais - būti miesto įvykių sūkuryje (iš čia patogu pėsčiomis pasiekti miesto centrą, kuriame vyksta kultūros renginiai ir pramogos) ir gyventi jaukiuose bei ramiuose namuose šalia Sapiegos parko, Pavilnių regioninio parko, Neries upės.

Parduodamas butas kartu su baldais bei visa buitine technika (šaldytuvas, viryklė, orkaitė, indaplovė). Bute yra atvestas šviesolaidinis internetas, sumontuota idividuali šildymo apskaita (didžiausios šildymo išlaidos žiemos sezono metu sudaro iki 45 Eur/mėn.)

Tai puikus pasirinkimas vertinantiems privatumą, jaukumą, šiuolaikiškumą ir ekonomiškumą. Būstas turintis gražius vaizdus pro langus, pilnai įrengtas ir apstatytas baldais, su nedidelėmis šildymo išlaidomis ir šalia miško, parkų ir upės – gali Jums tai užtikrinti.

Buto būklė - kaip naujas.

Papildoma informacija (rekvizitai, adresas, papildomi kontaktai)

Balkonas

Buitinė technika

Internetas

Kabelinė televizija

Langai su stiklo paketais

Liftas

Skalbimo mašina

Su baldais

Televizorius

Virtuvė sujung. su kamb.

Šarvuotos durys

Kontaktiniai asmenys

Show page

Justinas Samas

+370 636 22958

+370 663 72277

justinas@centrokubas.lt