Centro Kubas Nekilnojamasis Turtas
Atgal į paieškos rezultatus

Parduodamas namas Zofijos Gulevič g. , Pavilnyje, Vilniuje, 265 kv.m ploto, 2 aukštai

Pagrindinė informacija

Vilniaus m. sav.

Vilniaus m.

Pavilnys

Zofijos Gulevič g.

265.0 kv.m

Namas

Dujinis

2

11

8.0

2017

599 900Aprašymas

PARDUODAMAS NAMAS
Klasikinis Aukštutinis Pavilnys, šalia regioninio parko. Statybų metai 2017 m. Namas susideda iš dviejų dalių, gali būti naudojamas kaip vienas gyvenamas namas arba gali įsikurti dvi atskiros šeimos, kaip atskiruose kotedžuose, nes turi visiškai atskirus izoliuotus įėjimus. Kiekviena dalis turi atskiras virtuves su buitine technika, atskirais laiptais į antrus aukštus, atskirais san.mazgais , įrengtais židiniais. Vienoje namo dalyje 3 miegamieji kambariai ir svetainė kartu su valgomuoju ir virtuve, kita namo dalis turi 3 miegamuosius, darbo kambarį, didelę drabužinę taip pat atskirą didelę svetainę, šioje dalyje virtuvė nuo svetainės atskirta. Šį namą galima eksploatuoti, kaip gyvenamąjį namą vienai šeimai taip pat visiškai atskirai gali įsikurti 2 šeimos. Sklype pastatytas ir poilsiui bei svečiams skirtas namas, kuris turi 2 kambarius, sauną/pirtį, didelę 25 kv.m. lauko terasą su natūralaus ąžuolo lauko baldais.
Pastatai , tiek viduje, tiek iš lauko pusės, kartu su visu gerbūviu ir poilsio zona įrengti klasikiniu prabangiu stiliumi.
Siūlomas objektas tinkamas įsigijimui, kaip gyvenamas namas, 2 kotedžų sublokuotas namas, kartu su bendru poilsio/svečių namu, taip pat labai tinkamas, kaip ambasada ar tiesiog kaip įmonės laisvalaikio ar poilsio bazė, nes siūlomuose patalpose, vienu metu apsigyventi gali nemažai žmonių. Bendras visų kambarių skaičius- 11, 3 atskiros virtuvės, 3 san.mazgai.
Šis objektas gali būti puikiai tinkamas investicijai, šis rajonas turi didelę paklausą tarp trumpam atvykstančių turistų per Air bnb bei Booking sistemas, jis gali pasitarnauti kaip įmonių poilsio viešbutukas,o kada būna laisvas, per apgyvendinimo platformas.

Namas mūrinis,pilnai įrengtas 220 kv.m., 2 aukštai, 9 kambariai, 7 miegamieji kambariai- 19 kv.m.: 18 kv.m.: 15,50 kv.m.: 14,70 kv.m.: 13,50 kv.m.: 9,60kv.m.: 9,60 kv.m.: 2 vonios kambariai- 4,65 kv.m. ir 4,02 kv.m. Svetainės- 30,29 kv.m. su virtuve atskirai ( 9,28 kv.m + 8,32 kv.m.) ir 28,29 kv.m. kartu su virtuve. Drabužinė- 9 kv.m.
2 židiniai.

Šildymas dujinis taip pat, kaip alternatyva, galimas šildymas ir kietu kuru , nauju šildymo katilu(granulėmis, malkomis). Sklypo plotas 8 arai. Namas su pilnu apstatymu, visais baldais ir pilna buitine technika. Pilnai sutvarkytu gerbūviu, dideliais dekoratyviniais augalais . Svečių/poilsio namas 50 kv.m. Jame įrengti du kambariai, virtuvė su visa nauja įranga bei židiniu. Lauko terasa 25 kv.m. Tiek terasoje, tiek pačiame sklype yra išvedžiotas apšvietimas su klasikinio dizaino šviestuvais.Statybos metai 2017.
Rami, patogi vieta, šalia Pavilnio botanikų stoties bei Pavilnio regioniniu parko. Pavėsinė skirta 2 automobiliams.Taip pat sklype yra vietos dar 4 automobiliams .Kokybiškas, klasikinis namo įrengimas. Namas apsuptas žaluma. Labai šiltas 80 cm. storio sienos, mažos šildymo išlaidos. 2 židiniai.
Namo įrengimui naudotos itin kokybiškos medžiagos. Nauji baldai, buitinė technika.1 aukštuose šildomos grindys, 2 aukštuose reguliuojami radiatoriai.
Įrengimas; Puikiai įrengtas, langai atitinka A+ klasę yra sertifikatas, integruota nauja buitinė technika, sienos dažytos plaunamais dažais.
Komunikacijos miesto. Apsaugos sistema, priešgaisriniai davikliai,Telia telefono linija,spartusis internetas, kabelinė televizija.
Ramūs ir draugiški kaimynai. Saugi aplinka.
Patogus privažiavimas iš visų miesto pusių. Strategiškai patogi vieta: Į centrą, į Batoro/Olandų g., į Naujininkus, į stotį, į naujus rajonus/Gariūnus, Kauną per naująjį aplinkelį.
Kapitali, su pamatais aukšta tvora, 2 atskiri automatiniai vartai, skoningai sutvarkytas, nuolat prižiūrimas sklypas bei gerbūvis. Rytais terasoje, gerdami kavą, grožėsitės gėlynu, bonsai, sakura, bei dekoratyviniu fontanėliu, kuris ir sutemus savo apšvietimu suteiks Jums poilsio oazę . Poilsiui po kasdienių darbų, galimas pasibuvimas naujoje pirtyje, kurios saunoje rasite tris skirtingas rūšis įkaitusių akmenų.
Trinkelėmis išklotame kieme pakankamai vietos automobiliams.
Dieną ir naktį Jus sups didelės eglės, beržai, ąžuolai , tujos ir paukščių čiulbėjimas. Taip pat puikią vakarienę galėsite pasigaminti poilsio zonos lauko kepsninėje, kur taip pat galėsite išrūkyti mėsą bei žuvį.
Šalia mokyklos, darželiai, daug privačių darželių. Parduotuvės; IKI, MAXIMA, NORFA, ORLEN degalinė, IKEA, NORDIKA, SENUKŲ prekybos centrai bei Torres restoranas.
Šalia Pavilnio regioninis parkas su dviračių ir slidinėjimų takais ir Liepkalnio slidinėjimo trasos su keltuvais.

Viso pilno siūlomo objekto pardavimo kaina- 599900 Eur.

Į objektą kainą įeina baldai, tik įeikite ir gyvenkite, ilsėkitės arba nomuokite, turėsite galimybę ir užsiimti versliuku, tai puiki investicija.
Kaina- 599 900 Eur.

Papildoma informacija (rekvizitai, adresas, papildomi kontaktai)

Boileris

Buitinė technika

Detalus planas

Dujos

Dušas

Elektra

Geras privažiavimas

Internetas

Kabelinė televizija

Langai su stiklo paketais

Lauko terasa

Miesto kanalizacija

Pirtis

Rūbinė

Rūsys

Signalizacija

Skalbimo mašina

Su baldais

Telefono linija

Televizorius

Tualetas ir vonia atskirai

Vandentiekis

Vonia

Šaldytuvas

Šarvuotos durys

Židinys

Kontaktiniai asmenys

Show page

Indrė Jankauskienė

+370 674 39111

+370 521 99909

indre@centrokubas.lt